HifiBox

O mě

Na začátku je nutné říci především to, že nejsem žádný e-shop. Všechny výrobky, které na těchto stránkách uvidíte, jsou komponenty nasbírané za mnoho let mé sběratelské činnosti, novější kusy pochází většinou ze sítě autorizovaných prodejců, jedná se o  starší modelové řady, které však jsou většinou do dnešního dne  v originálním obalu a leckdy jejich vlastnosti a zvuk jsou na vyšší úrovni, než nové řady těchto výrobků. Logickou příčinou je snaha o snižování nákladů na výrobu ( přesouvání výroby na dálný východ, použití jednodušších a levnějších komponentů, snižování technologické náročnosti výroby,...). Část výrobků je pouze vybalená, odzkoušená. Jedná se o výrobky modelových řad z let 2005 až 2011. Balení je vždy kompletní včetně hrotů u sloupových reprosoustav, propojek v případě možnosti zapojení Bi-Wiring, včetně originálních návodů k použití a zapojení a obalů.

   Mimo stereofonní sestavy jsem schopen poradit s výběrem i domácího kina a to jak reprosoustav, tak i jednotlivých komponentů a nebojím se ani požadavku na nejvyšší kvalitativně i cenově nejvyšších sestav. Spousta uživatelů podceňuje či naopak přeceňuje vliv jednotlivých součástí setu, především pak centrálního reproduktoru a subwooferu ( vše závisí na žánru, který posluchač preferuje ). Návrhu takové sestavy předchází konzultace s posluchačem, ze kterého vyplynou jeho priority ( film x hudba x koncerty, akustika a velikost místnosti,...), na základě kterých jsem schopen doporučit konfiguraci a osazení celého setu "střiženého" na míru posluchače.

   Další samostatnou kategorií, která mne zajímá, jsou staré vintage komponenty, které jsem opět sbíral mnoho let a kvalitativně jsou srovnatelné s dnešními výrobky v cenách několikanásobně vyšších, než tyto vintage komponenty. U těchto výrobků vyzdvihuji nejen fantastický poměr cena/výkon neboli zvuk, ale musím vyzdvihnout i jednoduchost  těchto zařízení na obsluhu a tím pádem i jejich vysokou spolehlivost, samozřejmě s ohledem na jejich stáří.

   Všechny výrobky na těchto stránkách jsou prodejné, jelikož jsem se rozhodl svého dlouholetého koníčka ukončit z důvodů prostorových a finančních a orientace na zcela odlišný způsob seberealizace. Veškeré výrobky uvedené na těchto stránkách se nachází v Liberci a jsem schopen V případě zájmu výrobky předvést při osobním odběru, případně zaslat v dokonalém balení na adresu kupujícího s tím, že platbu požaduji v takovém případě předem na účet po dohodě s kupujícím na ceně výrobku a to včetně dopravy. Levnější komponenty jsem ochoten zaslat i nadobírku s předchozí platbou za dopravu opět na můj účet. V případě zájmu o více komponentů jsem schopen poskytnout „množstevní“ slevu. Komponentů mám nasbíráno za ty roky tolik, že jsem se rozhodl nechat na jejich prezentaci vytvořit webové stránky. Další cestou prodeje je samozřejmě inzerce na jednotlivých bazarových serverech typu bazos.cz, hyperinzerce.cz, hifionline.cz, annonce.cz či inzerce.net . Na výrobky vintage nejsem schopen poskytnout žádnou nárokovou záruku, na komponenty v originálních obalech ( to jsou ty výrobky, které jsou na stránkách zobrazeny pomocí ilustračních fotografií a jsou tedy v originálních obalech ) jsem schopen poskytnout záruku 6 měsíců a u nových výrobků, které se rozhodne kupující realizovat  formou mého doporučení, poskytují dodavatelé samozřejmě plnou dvouletou záruku. Všechny komponenty na těchto stránkách jsou k dispozici do jejich prodeje, pokud se cokoli z nabízených věcí prodá, budu se snažit operativně domluvit s providerem o odstranění položky z nabídky v co nejkratším možném termínu, takže se občas může výjimečně stát, že se na stránkách bude zobrazovat komponent, který již nebude v nabídce. Za toto se tímto předem omlouvám.

   V případě jakéhokoli dotazu mne neváhejte kontaktovat mailem případně telefonicky na čísle 608337766.